Tiende Tussen Slik en Zand

NES – Het was afgelopen zaterdag de tiende editie van Tussen Slik & Zand en wat een mooie dag hadden de wandelaars. Er kwamen bijna tweeduizend lopers af op het wandelevenement, dat langs de mooiste plekjes van Ameland voert. Voor dit jubileumjaar was er een extra, lange afstand, de 35 kilometer met een rondje om de vuurtoren.

Anja Brouwer, fotograaf geboren op Ameland, is eigenlijk elk jaar wel present om foto's te maken. Via de link hieronder komt u bij een grote verzameling van de mooiste wandelfoto's van Tussen Slik & Zand editie 2021.

In de vuurtoren is op de achtste etage een fototentoonstelling te zien met werk van Rinnie Wijnstra, Herrinette Koert en Anja Brouwer.

link naar het fotoalbum van Tussen Slik & Zand 2021

 

 

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *