Langlaufen op Ameland

NES  – Het kan, wintersport op Ameland. Als  er ijs en sneeuw is kan er volop gewintersport worden op het eiland met doorgaans een mild klimaat. De ijsverenigingen maken de ijsbanen klaar, de sleetjes worden uit de schuur gehaald en hier en daar worden zelfs lange latten ondergebonden.

Drie studentes uit Leiden, op het eiland voor een onderzoek naar leefstijl van de Amelander jeugd, vermaken zich in hun vrije uren uitstekend. Ceara, Anna en Merel, antropologie studentes, zijn drie weken op Ameland voor het onderzoek.

>>> lees hier over Wintersport op Ameland

Adverteren

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *