Tip
Een tip of adverteren? Neem dan contact op met info@persbureau-ameland.nl.
Ingezonden – Met elkaar zorgen we ervoor

HOLLUM – Een ingezonden mededeling, PA plaatst ze van harte om discussie op gang te brengen, verschillende visies op een zaak te laten zien en om zaken helder te krijgen. De verantwoordelijkheid voor de inhoud van de ingezonden brief ligt bij de afzender. Anonieme inzendingen worden niet geplaatst.
"Paul Rensema, Met elkaar zorgen we ervoor!"
Zo eindigt de steeds weer terugkerende column van Paul Rensema in de Mietbrenger, Stelp-krant op Ameland.
Echter, nu is het stil.
De arrogantie is verdwenen.
Het doek is gevallen.
Geen (loze) kreet meer "met elkaar zorgen we ervoor"!
Pasana is failliet!
De patiënten en personeel van een prachtig ziekenhuis + nog eens de bewoners en personeel van 8 verzorgingshuizen zijn de dupe van ernstig mismanagement.
Om het ziekenhuis te behouden hebben de Pasana-managers de financiën en reserves van een aantal verzorgingshuizen misbruikt.
Controles vanuit Den Haag zijn er blijkbaar niet, anders waren de managers wel op de vingers getikt.
De ‘uitkleding’ van de verzorgingshuizen is al enkele jaren gaande.
Vertrekkende Pasana-directeuren konden gaan met een dikke bonus in het handje.
Verzorgingshuizen op Ameland, in Dokkum, Ternaard en in Veenwouden kregen sluiting op termijn aangezegd.
Waarom?
Volgens de directie om Pasana toekomstbestendig te maken.
Wat toekomstbestendig!?
In feite zat Pasana al lang in zwaar weer, maar moesten de managers denk ik nog hun eigen paadje zien schoon te vegen.
Door de bekendmaking van het sluiten van de verzorgingshuizen kwam de hele zaak in een stroomversnelling terecht, met als faillissement van heel Pasana tot gevolg.
En dit door het enorme mismanagement van de Pasanadirecteuren.
Het wordt de hoogste tijd dat managers van dit soort instellingen, waarin transparantie een vies woord is, hoofdelijk aansprakelijk worden gesteld voor de schade die dit veroorzaakt.
Nu heb ik het nog niet eens over het leed en de ongerustheid dat hierdoor is veroorzaakt bij patiënten, bewoners en personeel van deze instellingen.
Paul Rensema ……….. hebt u uw bonus al geïnd ?
In de column van de Mietbrenger zou u wel zeggen: “Met elkaar zorgen we ervoor!”
Jaap Bruin
Badweg 11
9161AT Hollum