Groene Haas weer in Ridderkerk

RIDDERKERK – De bijna vier meter hoge haas van Albert Kramer staat weer in het atelier van de kunstenaar in Ridderkerk. Daar gaat de kunstenaar het beeld eerste helemaal opknappen en restaureren alvorens hij naar een nieuwe bestemming uitkijkt.

Misschien heeft Rotterdam er hier of daar een bestemming voor.

De haas was een succes in de Kunstmaand op Ameland, woei om in december, werd verplaatst als Nieuwjaarsstunt in de nacht van Oud op Nieuw en verhuisde 18 januari op een shovel naar de boot en vervolgens naar Ridderkerk.

De Rotterdamse AD besteedde in haar krant aandacht aan het kunstwerk en de bijzondere reis die de haas heeft gemaakt.

⇒ bekijk voor het Rotterdamse krantenbericht de foto hieronder

⇒ lees hier over de Zwanenzang van de haas

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *