Tip
Een tip of adverteren? Neem dan contact op met info@persbureau-ameland.nl.
Strandpaviljoen van het Jaar 2016

DEN HAAG – Er valt weer wat te stemmen, namelijk voor het Strandpaviljoen van het Jaar. Tot 1 juli 2016 kunnen we stemmen. Vanaf zaterdag 14 mei kan er al gekozen worden op uw favoriet, op Strandverkiezingen.nl. Er zijn drie strandpaviljoens van Ameland in de race: Ballum, Sjoerd en The Sunset. Een van die drie staat inmiddels in de top vijf van de Wadden. Op nummer vijf. Dat kan natuurlijk beter. Daar kunnen we met z'n allen iets aan doen. Stemmen, dus.
Ballum – Sjoerd – The Sunset
Bij het stemmen maakt u ook nog kans op prijzen. Zoals elk jaar wordt gezocht naar het Beste Strandpaviljoen overall én in verschillende categorieën. De winnaars worden op 7 juli bij De Zeemeeuw in Noordwijk bekendgemaakt.
BBQ
Als u uw stem uitbrengt maakt u wekelijks kans op een geheel verzorgde barbecue door A-Z Barbecue, voor 5 personen en op een locatie naar keuze.
Mysteryguests
Dit jaar zijn de mysteryguests nog belangrijker geworden voor de verkiezing. De 40 populairste zaken worden namelijk 2 keer bezocht door anonieme beoordelaars. Hiervoor zijn 80 mysteryguests nodig. Wilt u hier ook aan meedoen? Schrijf u dan nu hier in. Uiteraard worden alle kosten vergoed.
De verkiezing
De verkiezing Strandpaviljoen van het Jaar wordt jaarlijks gehouden om de strand- én binnenwaterpaviljoens te promoten en het imago te versterken. De wedstrijd is een initiatief van Strand Nederland. Partners zijn Stichting Nederland Schoon, Koninklijke Horeca Nederland, NBTC Holland Marketing en horecavakblad Entree. Dit jaar wordt de verkiezing voor de tiende keer georganiseerd.