Tip
Een tip of adverteren? Neem dan contact op met info@persbureau-ameland.nl.
Website van de Maand februari 2011

HOLLUM – Ameland kent heel veel websites, waaronder een groot aantal prachtige, informatieve en nuttige. In de maand februari is een website met vakantieaccommodaties de Website van de Maand .
Op de website Amelandhuis.nl staan drie vijfsterren bungalows: Achter ’t Duun, Veldkei en De Wielewaal. Het zijn vakantiehuizen voor vier-, vijf- en zes personen aan het Engelsmanhiem en het Jan Roepespad in Hollum. De bungalows liggen vlakbij de duinen en op loopafstand van de golfbaan.
Kijk voor meer informatie op de
Website van de Maand zelf.
Website van de Maand
Websitebeheerders kunnen een maand lang de positie van Website van de Maand huren, bovenin de Links-pagina. Hierbij is tevens inbegrepen een verwijzing via het Ameland Nieuws.
Website van de Maand plaatsing kost € 25,– voor een maand en daarmee brengt u uw website onder de aandacht van een groot publiek.
Tussendoor kiezen we onze eigen sites of niet-commerciële sites die gratis Website van de Maand kunnen worden. Aanbevelingen zijn welkom.
De maanden maart, april en mei 2011 zijn al gereserveerd. Voor juni 2011 of volgende maanden kunt u uw website hier aanmelden.
>>> kijk hier voor alle Websites van de Maand op een rij
>>> bekijk hier de Website van de vorige Maand