Kampioenslelie in pastorietuin

HOLLUM – In de pastorietuin aan de Oosterlaan in Hollum staat een kampioenslelie. De 2.40 m. hoge plant bestaat uit verschillende stammen met een dikte en stevigheid van grote bamboestokken. Tientallen lelies staan in bloei en nog meer in knop. Vanwege de stevige stengels is de bos niet omgewaaid en met het warme weer van de laatste dagen schieten de grote bloemen uit hun knoppen.

Pastorietuinman Giel van Leerzem geniet van de plant – lelies zijn z’n lievelingsbloemen – maar hij weet niet welke soort het is die zijn border zo rijkelijk versiert.

Mochten er plantenkenners zijn die weten om welke lelie het hier gaat, dan houdt Van Leerzem zich aanbevolen. Stuur uw reactie naar info@persbureau-ameland.nl

 

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *